4 důvody pro lesbi-show

Lesbi show – dvakrát více zábavy

 

Striptýz je sexy záležitost sama o sobě, když však na pódium přijdou dvě dívky, tak se začínají dít velké věci. Dvě ženy v nás evokují něco exotického, zajímavého a nestydatého. A přesně tohle taky dostanete. Dvě krásné ženy, které tancují jen pro vás a náležitě si užívají obdivné pohledy i vzájemné doteky.

Atmosféra je dokreslena důmyslně zvolenou hudbou, které každé vystoupení ještě více zintenzivní. Dynamická hudba působí sexy a hodí se k temperamentním vystoupením. Pomalejší hudba navodí smyslnou náladu, kdy si dokonale vychutnáte pohled na pomalu se vlnící tanečnice, které se věnují vzájemnému laskání.

Párový striptýz není nic nového. Jedna striptérka dovede rozpálit publikum, ale dvě striptérky vášeň znásobí. Pokud na vystoupení přijdou i ženy a chcete, aby si i ony přišly na své, tak můžete jako alternativu k lesbi show zvolit klasický duo striptýz muže a ženy.

Duo strip show je samozřejmě lákavá podívaná, ale zatímco ženy dokážou ocenit pohled na nahé ženské tělo, tak pánové mohou mít s nahými muži problém. Pokud si nejste jisti reakcemi publika, tak raději objednejte dvě striptérky. Pánové nebudou v rozpacích a zábava bude pokračovat.

Máte v plánu soukromý večírek nebo hledáte zpestření večera v klubu? Lesbi show se hodí prakticky k jakékoliv příležitosti. Vystoupení realizujeme na soukromých akcích nebo i veřejně. Před veřejným vystoupením se domluvte s majitelem podniku, zda mu strip show nevadí. Jako alternativa je možné pronajmout soukromý salonek.

Příležitosti k uspořádání lesbi show:

Naše tanečnice se přizpůsobí každé akci. Kostýmy na vystoupení měníme na přání zákazníka, a proto můžete Velikonoce oslavit se sexy zaječicemi a Vánoce přivítat s nestoudnými pomocnicemi Santa Clause. Je jen na vás, kým naše dívky budou.

Naše tanečnice za vámi přijedou kamkoliv. Praha, Hradec Králové, Brno, Jihlava, Ostrava, Jihlava. Kdekoliv na území České republiky vám zajistíme kvalitní zážitek ve formě lesbi show, kterou vaši hosté nebudou moci dostat z hlavy. Staňte se králem večírků a vstupte do dějin zábavy.

Co o nás říkají zákazníci:

 

Jeden náš zákazník se s námi podělil o své postřehy a důvody, které ho přiměly k výběru lesbi-show z našeho seznamu nabízených erotických vystoupení. My mu tímto děkujeme a zveřejňujeme jeho „4 důvody pro lesbi show“:

Důvod č. 1

Dvě striptérky jsou lepší než jedna. Prostá matematika, které rozumí velká část pánského publika. Určitě není žádným tajemstvím, že lesbický sex je nejsledovanější téma na většině konvenčních erotických webových stránek.

Důvod č. 2

Nemám chuť, dívat se na vystoupení páru žena-muž. Striptýz zahrnující nahé mužské tělo, byť dokonale vypracované, mě nijak zvlášť neláká. Chápu, že předvést hodnotný pánský striptýz je také umění a dá jistě dost práce vytvarovat tělo k dokonalosti, ale zkrátka to není pro mě 🙂

Důvod č. 3

Ženské publikum přijímá erotické představení zahrnující lesbi-show daleko vstřícněji a ochotněji než je tomu naopak. Toto tvrzení mám podloženo z vlastních zkušeností, konkrétně od mé přítelkyně. Spolu jsme již byli přítomni na lesbi-show a rozhodně to nebyl žádný průšvih 🙂

Důvod č. 4

Od přátel jsem dostal celkem jednoznačně kladné doporučení na agenturu strip-brno. Na objednávky reagují rychle a mají na výběr velmi pohledné striptérky, které se nestydí předvést žhavou lesbi show.