Americký striptýz

Americký striptýz


Americký striptýz je varianta erotického vystoupení, která se hodí všude tam, kde není vhodná úplná nahota při vystoupení. Co to tedy znamená? Americký striptýz je v podstatě termín označující druh striptýzu, při kterém striptérka nebo striptér na závěr vystoupení neodkládají poslední díl svého oděvu, který je dělí od úplné nahoty.Jednoduše řečeno, americký striptýz nezahrnuje úplnou nahotu.

Díky tomuto faktu lze americký striptýz využít na nejrůznějších firemních a kulturních akcích pro široké spektrum publika. Proč ale získal tento druh striptýzu přívlastek "americký"? Odpověď na tuto otázku je třeba hledat v zákonech a kulturně-historických zvyklostech jednotlivých států USA.

I přes to, že jsou Spojené státy americké v mnoha různých kulturních a vědeckých směrech nejmodernější a nejpokrokovější velmocí světa, najdou se i výjimky a zvláštnosti, které se tomuto tvrzení vymykají. Ve většině států USA je veřejná nahota posuzována jako porušení zákona a je tedy postižitelná relativně vysokou pokutou, v krajních případech pak i odnětím svobody.

Takto přísně je dokonce posuzováno i pobývání na pláži "nahoře bez". Dovoleno je jen na Floridě. Právě pod tlakem tohoto faktu se vyvinul americký striptýz, díky kterému pak k porušování zákona nedochází a každý si přitom může užít toto erotické vystoupení.

Americký Striptýz Brno


Objednejte si americký striptýz od naší agentury od našich profesionálních striptérek a striptérů! Vystoupení okoření Vaší akci velmi nenuceně a decentně a rozhodně neurazí ani náhodného diváka.Objednat Americký striptýz