Ladies párty v Brně

Ladies párty v Brně

V dnešní době se o tom hodně mluví, ale kdo ještě nezažil, tak ten se logicky musí zeptat... co to vlastně je? Ladies party je anglický termín pro dámskou jízdu... Zkrátka mužům, pánům, přítelům vstup zakázán :) Ženy se chtějí občas pobavit samy bez dozoru. To však v žádném případě neznamená nevěru v jakékoliv podobě. Jde pouze o uvolnění psychiky po stresu z pracovního nasazení či depky z mateřské dovolené. Pánové se také občas podívají na striptýz a není na tom vůbec nic špatného.


Jak ladies párty začíná? Je třeba vše naplánovat, obvolat pár kamarádek a vyrazit do oblíbeného klubu nebo diskotéky. Nyní přichází naše doporučení - správná dámská jízda (ladies párty) se neobejde bez pánského striptýzového vystoupení a tak je třeba pánský striptýz včas objednat.

To, že se některé Vaše kamarádky stydí a o pánský striptýz "jakoby" nemají zájem, nevadí. Striptéři v žádném případě nikoho do jakékoliv interakce s nimi nenutí. Jde jen o to, užít si pohled na vypracované mužské tělo našich striptérů.

Kdy využít pánský striptýz na ladies párty? Ideální situací může být například rozlučka se svobodou, tedy událost, kdy má budoucí nevěsta naposledy možnost spatřit nahé tělo jiného muže:) Ladies párty se samozřejmě neomezuje pouze na takovéto události. Důvodů pro pořádnou dámskou jízdu v Brně a okolí se najde vždy dostatek.

Objednat Ladies párty v Brně