Striptýz BrnoKdyž chcete lepší párty

Strip show s ohněm

Oheň provází člověka od počátku civilizace a je jedním z nejdůležitějších prvků lidského světa. Tento živel byl od pradávna, vedle zdroje tepla a světla, chápan také jako symbol síly, vášně a napětí. Fascinace ohněm nevyprchala ani po desítkách tisíc let a i dnes je oheň vnímán s úctou a respektem.

Kombinací ohně a erotického vystoupení vzniká nezapomenutelný zážitek, který si lidé dopřávají již tisíce let. Lidská záliba ve sledování takových vystoupení spojuje odlišné kultury i náboženství po dlouhé časy. V takové tradici by bylo škoda přestávat a proto v naší nabídce vystoupení nezapomínáme ani na „ohnivou“ erotiku, při které oheň rozpaluje krásná těla našich striptérek a ozařuje vypracovaná těla striptérů. Máte tedy skvělou možnost objednat Strip show s ohněm na Vaší oslavu, večírek nebo zkrátka jakoukoliv akci.

Díky tomu, že nabízíme dámský i pánský striptýz s ohněm, si může tuto show objednat jak pánské tak i dámské publikum. Představení „strip show s ohněm“ je vhodnější pro větší prostory a proto nás neváhejte kontaktovat pro konzultaci, zda je místo Vaší akce pro naše ohnivé striptérky a striptéry vyhovující.

Vězte, že Strip show s ohněm nespálí, ale rozpálí …Vás i Vaší akci!