Striptýz BrnoKdyž chcete lepší párty

4 důvody pro lesbi-show

Jeden náš zákazník se s námi podělil o své postřehy a důvody, které ho přiměly k výběru lesbi-show z našeho seznamu nabízených erotických vystoupení. My mu tímto děkujeme a zveřejňujeme jeho „4 důvody pro lesbi show“:

Důvod č. 1

Dvě striptérky jsou lepší než jedna. Prostá matematika, které rozumí velká část pánského publika. Určitě není žádným tajemstvím, že lesbický sex je nejsledovanější téma na většině konvenčních erotických webových stránek.

Důvod č. 2

Nemám chuť, dívat se na vystoupení páru žena-muž. Striptýz zahrnující nahé mužské tělo, byť dokonale vypracované, mě nijak zvlášť neláká. Chápu, že předvést hodnotný pánský striptýz je také umění a dá jistě dost práce vytvarovat tělo k dokonalosti, ale zkrátka to není pro mě 🙂

Důvod č. 3

Ženské publikum přijímá erotické představení zahrnující lesbi-show daleko vstřícněji a ochotněji než je tomu naopak. Toto tvrzení mám podloženo z vlastních zkušeností, konkrétně od mé přítelkyně. Spolu jsme již byli přítomni na lesbi-show a rozhodně to nebyl žádný průšvih 🙂

Důvod č. 4

Od přátel jsem dostal celkem jednoznačně kladné doporučení na agenturu striptyz-brno.cz. Na objednávky reagují rychle a mají na výběr velmi pohledné striptérky, které se nestydí předvést žhavou lesbi show.