Striptýz BrnoKdyž chcete lepší párty

Dámský striptýz Praha

Objednat si sexy striptérku na soukromou párty v bytě, na chatě nebo v uzavřeném salonku pražské restaurace? Žádný problém! Nikdy to nebylo snazší a pokud jste z Prahy, existuje pro striptýzový eskort jasná volba – agentura Striptýz Praha. Agentura má s podobnými službami mnohaleté zkušenosti a ve své zásobě má řadu profesionálních sexy striptérek, při jejichž vystoupení se pánskému obecenstvu tají dech. Dámský striptýz je v Praze velmi populární a nejčastěji je objednáván na rozlučky se svobodou a narozeninové oslavy. Dámský striptýz je nejstarší a nejklasičtější varianta striptýzu.

U naší agentury objednáte i lesbi-show

Kde se vlastně dámský striptýz vzal? Pokud půjdeme staletími proti proudu času, narazíme na různé historické prameny popisující vznik dámského striptýzu za nejrůznějších okolností. Jednou z nich je známá soutěž pařížských dam o nejhezčí tělesné proporce. Porotu tvořilo alkoholem posilněné pánské obecenstvo. Vedle slovní podpory se soutěžícím dámám dostávalo i té finanční. Pánové po nich házeli mince a tím v podstatě vznikl placený dámský striptýz. Tento francouzský moment je obecně považován za počatek moderního dámského striptýzu. Při zkoumání historie ale narazíme i na starší důkazy. Jeskynní malby odhalují neuvěřitelně dlouhou historii erotických vystoupení a doslova potvrzují, že striptýz je starý jako lidstvo samo.

Vraťme se nyní do Prahy a současnosti. Striptýzové bary a kluby v Praze vůbec nemá smysl řešit, protože ty jsou cenově tak mimo, že by se žádná soukromá párty v nich ani udělat nedala. Jedinou cestou je tedy objednat dámský striptýz od agentury. Jak postupovat při objednání dámského striptýz v Praze a okolí? Stačí si najít webové stránky agentury Striptýz Praha, která má se zajišťováním profesionálních striptérek a striptérů mnohaleté zkušenosti. Stránky najdete mnoha způsoby. Můžete hledat slova jako „Dámský striptýz Praha“, „Striptérky Praha“, „Striptýz na rozlučku Praha“, „Striptýz Praha“ a další. Na webových stránkách naleznete e-mailový i telefonní kontakt. Pak už jen stačí napsat mail, do kterého uvedete místo, datum a čas konání Vaší akce. Agentura Vás pak osloví k doladění potřebných detailů. Podle zaslaných fotografií si vyberete striptérku nebo striptéra a také si můžete zvolit, jaký kostým by na sobě měli při vystoupení mít. Vedle klasického dámského a pánského striptýzu je také možné objednat další druhy show. Na webu agentury jsou uvedeny i lesbi-show a autoerotika. Vše vždy záleží na konkrétní domluvě a proto neváhete agenturu kontaktovat.