Striptýz BrnoKdyž chcete lepší párty

Rozlučka se svobodou

Náš zákazník Milan K. se s námi podělil o své zážitky ze svatebních příprav a hlavně z rozlučky se svobodou, na které vystoupila jedna z našich sexy striptérek. Vyprávění vzal zeširoka a my mu za to děkujeme.

Když se chystá svatba

Asi každý z vás zná pořekadlo „Když se kácí les, tak létají třísky“. Po svatebních přípravách, kdy jsem se chystal vstoupit do manželského svazku s mojí dlouholetou přítelkyní, bych toto pořekadlo asi změnil na „Když se chystá svatba, létají třísky“. Tím chci v podstatě říci, že náročnost příprav mě opravdu zaskočila a to i přes to, že jsme si je rozdělili mezi několik lidí. Před tím mi vůbec nedocházelo, co vše je nutné objednat, domluvit, dohodnout, následně pak odřeknout, zrušit apod. Na druhou stranu musím říct, že pár věcí šlo dobře a hladce. Například se nám poštěstilo objednat schopného svatebního fotografa z Brna. Díky němu jsme získali dechberoucí svatební fotografie. Další věc, která se povedla, byla rozlučka se svobodou. To samé může naštěstí říci i moje manželka. Oba jsme měli perfektní rozlučku se svobodou a také se striptýzem. Já dostal samozřejmě dámský a manželka pánský striptýz. Ani jeden z nás po tom nějak výrazně netoužil, ale oba jsme nakonec byli moc rádi, že jsme to zažili.

Dámský striptýz na rozlučce mimo Brno

To, že mi moji přátelé zajistí dámský striptýz na rozlučku, jsem tak nějak tušil, ale během nabitého programu celé oslavy mi to úplně uniklo z mysli. Možná to bylo i tím, že jsme rozlučku uspořádali mimo Brno, u jednoho kamaráda na chatě, kousek od Vyškova a já si nedovedl představit, že by se tam někde najednou objevila nějaká striptérka. Má naivita však byla vyléčena přesně ve 22:00, kdy se po smluveném signálu, pár metrů ode mě, objevila krásná černovlasá striptérka a ihned naplno rozjela své vystoupení…

Loučení se svobodou není klišé

Jak se tam tak slečna striptérka přede mnou svůdně pohybovala do rytmu přehrávané hudby, sledoval jsem pečlivě z blízkosti její krásné nahé tělo. Všechny starosti s blížící se svatbou byly náhle pryč. Dokonale jsem, aspoň na chvíli, vytěsnil problémy se seznamy hostů, dodavateli květin, ubytováním pro tchýni a tak dále. Zažil jsem mozkový reset erotikou.
A tak jsem se, díky agentuře Striptýz Brno, rozloučil se svobodou ve velkém stylu a s patřičným nadhledem. Mé manželství je možná nyní o to pevnější 🙂 Jednoznačně tedy doporučuju všem váhajícím čtenářům. Mějte se fajn. Milan K.